خانه / نوار بهداشتی / فروش عمده نوار بهداشتی در تهران

فروش عمده نوار بهداشتی در تهران

فروش عمده نوار بهداشتی با برندهای مختلف از طریق این مجموعه صورت می پذیرد. انواع نوار بهداشتی تحت عنوان برندهای گوناگون در بازار به فروش می رسد. چنانچه شما به دنبال خرید برندهای خاص یا حتی برندهایی با قیمت بسیار مناسب می باشید کافیست با ما در ارتباط باشید.

نوار بهداشتی ارزان قیمت

از جمله پرمصرف ترین محصولات سلولزی و بهداشتی پدهای بهداشتی ویژه بانوان می باشد. با توجه به مصرف بالای این کالا توجه به انتخاب برندی که از پایین ترین قیمت برخوردار باشد می تواند بسیار با اهمیت باشد. برندهای قیمت مناسب و ارزان

می تواند مورد توجه قشر قابل توجه ای از جامعه باشد چرا که با توجه به شرایط اقتصادی در برخی از مناطق کشور استفاده از نوار بهداشتی ارزان بسیار پرطرفدار می باشد و از صرفه اقتصادی خوبی برخوردار می باشد. البته سعی ما در این مجموعه ارائه برندهای مختلف در جهت جلب رضایت سلایق مختلف می باشد.

نوار بهداشتی استاندارد

نوار بهداشتی جزء کالاهایی می باشد که همواره باید از نظر بهداشتی مورد تایید قرار گرفته و استاندارد باشد مصرف نوع غیر بهداشتی و فله ای آن بدون بسته بندی به هیچ عنوان توصیه نمی گردد. ما با معرفی و فروش برندهای مختلف و البته برندهای ارزان قیمت بهداشتی سعی در ارائه محصولات سلولزی با پایین ترین قیمت را خواهیم داشت.

فروش عمده نوار بهداشتی

نوار بهداشتی در مدل های مختلف بالدار، مشبک، ویژه روز و شب تولید می گردد. فروش عمده نوار بهداشتی با برندهای مختلف از طریق این مجموعه صورت می پذیرد. شما می توانید برای خرید این محصول و اطلاع از لیست برندهای موجود با ما در ارتباط باشید.

مدیر فروش: مهدوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120688169
کانال تلگرام: celolozcenter@
پاسخگویی تلگرام: diapertrade@
پاسخگویی واتس اپ: 09120688169
اینستاگرام: poshakdoni@
پست الکترونیکی: info@babylazem.ir

حتما ببینید

محصولات نایس

محصولات نایس

محصولات نایس به دو دسته نوار بهداشتی و دستمال کاغذی نایس تقسیم می شوند. برند …

SOCIALICON
SOCIALICON