خانه / پوشینه بزرگسالان / خرید پوشینه بزرگسال ارزان قیمت

خرید پوشینه بزرگسال ارزان قیمت

خرید پوشینه بزرگسال از طریق این مجموعه و با قیمت های بسیار مناسب مقدور می باشد. یکی از پوشینه های بی اختیاری که به تازگی وارد بازار شده است و فروش آن از طریق نمایندگی پوشینه در استان های کشور انجام می شود  پوشینه پاراسل (parasol) می باشد. این پوشینه تولید گروه صنعتی جهان صادرات می باشد و برای اولین بار این شرکت به تولید پوشینه های ویژه بزرگسالان پرداخته است.

جهان صادرات

این گروه صنعتی تحت عنوان چندین گروه مختلف که شامل شوینده های خانگی، مصرفی و پلاستیکی و محصولات سلولزی محصولات خود را در بازار به فروش می رساند. از جمله برندهایی تولید مربوط به محصولات سلولزی لیدی کر، فلورا، تاتی، راپیدو، او بی بی، تاپ سان، نایس، ماما، مامی و… می باشد که به تازگی برند پاراسل در زمینه پوشینه بزرگسالان به این مجموعه اضافه گردیده است.

پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسال

پوشینه بی اختیاری بزرگسالان پاراسل در دو سایز متوسط و بزرگ در بسته بندی های 10 عددی تولید می گردد. در حال حاضر این پوشینه ها با قیمت های بسیار ارزان و مناسب در اختیار مصرف کنندگان و پخش کنندگان این محصول قرار داده می شود.

قیمت پوشینه بزرگسالان

پوشینه بزرگسالان پاراسل با توجه به سایزبندی آن با قیمت های متفاوت در بازار به فروش می رسد. سایز متوسط این برند در حال حاضر با قیمت مصرف کننده 51600 تومان و سایز بزرگ آن با قیمت مصرف کننده 57600 تومان وارد بازار می گردد.

نحوه سفارش و خرید پوشینه بزرگسال پاراسل

شما می توانید برای خرید این محصول و کلیه محصولات شرکت جهان صادرات با مدیران بخش فروش این مجموعه در ارتباط بوده و از قیمت فروش این کالا و تخفیفات خرید عمده آن مطلع گردید. همچنین می توانید هر گونه سوال در مورد نحوه خرید و سفارش را از طریق راه های ارتباطی موجود در انتهای این صفحه مطرح نمایید.

مدیر فروش: مهدوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120688169
کانال تلگرام: celolozcenter@
پاسخگویی تلگرام: diapertrade@
پاسخگویی واتس اپ: 09120688169
اینستاگرام: poshakdoni@
پست الکترونیکی: info@babylazem.ir

درباره‌ی پشتیبانی سایت

SOCIALICON
SOCIALICON